Sitedeki tüm materyaller inceleme, analiz ve tartışma için sunulmaktadır. Herkese açık açık kaynaklardan alınan telif hakkıyla ilgili materyallerden (mesajlardan) sorumlu olmadığımızı unutmayın. Herhangi bir mesajın doğruluğunu, eksiksizliğini veya kullanışlılığını garanti etmiyoruz ve mesajların içeriğinden sorumlu değiliz.

"amtvideo.com" sitesinin (bundan böyle site olarak anılacaktır) sayfalarında yayınlanan tüm materyaller yalnızca ücretsiz tanışma amaçlıdır.

Sitede yayınlanan tüm bilgiler açık internet kaynaklarından (YouTube) alınmış ve orijinal haliyle verilmiştir.

Site açık İnternet kaynaklarını kullanır. Müellifin veya diğer hak sahibinin izni olmaksızın ve bir bedel ödenmeden, imal edilmiş kopyaların çoğaltılması ve dağıtılması, ücretsiz ziyarete açık bir yerde kalıcı olarak bulunan bir güzel sanat eseri veya fotoğraf eserinin genel bilgi düzeyine getirilmesine izin verilir. Eserin ücretsiz ziyarete açık bir yerde bulunması gerekir, ücretli veya ücretsiz erişim fark etmez. Belirtilen kullanım, telif hakkı sahibinin izni olmadan ve herhangi bir ücret ödenmeden gerçekleştirilebilir. Yazarın adı da gerekli değildir.

Bu bağlamda, Site Yönetimi, yayınlanan materyallerin telif hakkı sahiplerine verilebilecek olası ticari zararlardan sorumlu değildir ve bu materyallerin içeriğinden sorumlu değildir. Site yönetimi, sitede yayınlanan materyaller için telif hakkı talep etmemektedir.

Dikkat!

Bu sitenin sahibi/sahipleri, yönetimi ve yaratıcısı/yaratıcıları, bu sitede bulunan bilgilerin (metin, köprüler, dosyalar vb.) kullanımından sorumlu değildir. Tüm bilgiler yalnızca genel eğitim amaçlı verilmiştir.
Bu sitenin sahibi/sahipleri ve yaratıcısı/sahipleri, sitenin içeriğinin kullanım şekliyle ilgili yasal işleme tabi değildir.
Tüm dosyalar İnternette ücretsiz olarak indirildi veya bize posta ile gönderildi ve orijinal formlarında sağlandı. Bu sitenin sahibi/yönetici/yöneticileri ve yaratıcısı/sahipleri, sitede yer alan bilgilerdeki hatalardan veya tutarsızlıklardan sorumlu değildir. Doğrudan, dolaylı, arızi, tali zararlar da dahil olmak üzere sitenin kullanımından kaynaklanan zararlardan site sahibi/sahipleri hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.
Sitenin sahibi/sahipleri, yönetimi ve yaratıcısı/yaratıcıları, yayınlanan materyallere ilişkin her türlü haktan feragat eder.
Tüm materyaller çeşitli kamu kaynaklarından alındığı için sitede yayınlanan bilgilerin içeriğinden site sahibi/sahipleri, yönetimi ve yaratıcıları sorumlu değildir.
Telif Hakkı ve İlgili Haklar Kanunu'na göre, herhangi bir veriye verilen bağlantı (bilgi mesajı) kendi içinde telif hakkına tabi değildir.
Videoların ve yorumların yazarlarının görüşleri, sitenin yönetimi, sahibi/sahipleri ve yaratıcısı/yaratıcılarının konumu ile örtüşmeyebilir.
Sitede yer alan bilgilerdeki hatalardan veya tutarsızlıklardan site sahibi(ler), yönetim ve yaratıcı(lar)ın herhangi bir sorumluluğu yoktur. Sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali zararlar dahil olmak üzere hiçbir şekilde site yöneticisi/yöneticileri ve sahibi/sahipleri sorumlu tutulamaz.

Что ищут прямо сейчас на
pubg masquerade Geheimnisse inaudible whispers free bounce horúčkové sny институт You Doki Doki Panic nehir nazım nazım nehir открытки добрый день Александр тарасов джемпера mediaone news baraj zahra crispy oven frries recipe baraj nazım nehir منوتوخبر baraj nazım