Isli

Isli смотреть последние обновления за сегодня на .

Ori dhe Isli, dy miqtë kërcejnë Freestyle – Dancing With The Stars

29045
189
8
00:01:54
16.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Nga rrëfimi emocional tek kërcimi shpërthyes, Isli me Ori Nebiaj për herë të parë rekord pikësh-DWTS

58591
211
18
00:03:28
16.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

"I rritur me prindër të divorcuar...", Isli Islami rrëfen historinë e tij - Dancing With The Stars

29677
260
14
00:03:00
16.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Isli dhe Ledia, kërcejnë “Valle në garë” të Dibrës - Dancing With The Stars

20419
126
2
00:02:05
25.11.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Isli Islami, Audicion Special | The Voice of Albania 6

273034
1726
35
00:11:35
03.02.2017

The Voice of Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Për më tepër ndiqni faqen tonë 🤍 THE VOICE OF ALBANIA - SOCIAL MEDIA Facebook - 🤍 Twitter - 🤍 Instagram - 🤍 SnapChat - 🤍 ÇFARË ËSHTË "THE VOICE OF ALBANIA" "The Voice" mban firmën e "Talpa International Productions" dhe promovon zërat më të mirë të muzikës së lehtë, që duan të lançohen në tregun muzikor. Ky kompeticion bazohet vetëm tek "zëri" i konkurentit, gjë që e bën të dallojë nga formatet e tjera në botë.

Wake Up/ Isli Islami mbush 33 vjeç: Ja surpriza e Orit që e përloti

273058
1912
67
00:02:33
17.10.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp #TopChannel

Isli dhe Ledia, flirtojnë në një Cha Cha | Nata e dytë | Dancing With The Stars

16375
68
1
00:01:24
14.10.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Išli smo u Afriku - Minja Subota | Dečije pesme | Pesme za decu | Jaccoled C

85837224
178803
0
00:01:38
25.04.2017

Još jedna divna i beskrajno zabavna dečija pesma Minje Subote i dečijeg hora "Čarolija". Išli smo u Afriku je jedna od najpoznatijih dečijih pesama, uživajte u potpuno animiranom spotu gde možete videti razne životinje iz Afrike - slon, žirafa, papagaj, gorila,majmun, zebra, kamila i pratiti njihove avanture sa ljutom paprikom. Uživajte! Išli smo u Afriku, da sadimo papriku, znate, onu žutu, finu, ali ljutu, znate, onu žutu, finu, ali ljutu. Jednogrba kamila odmah se pomamila, začas se tu stvorila i debela gorila, onaj majmun sa grane misli "to su banane" i zebra je videla, jako joj se svidela. Išli smo u Afriku, da sadimo papriku, znate, onu žutu, finu, ali ljutu, znate, onu žutu, finu, ali ljutu. Grize gladni papagaj, misli "neko voće fraj" gledali smo žirafu, misli meze uz kafu, ni reč nisu kazali, sve su za čas smazali, ništa nisu slutili, pa su se zaljutili. Kuka pola Afrike zbog banatske paprike, znate, one žute, fine, ali ljute, znate, one žute, fine, ali ljute! Išli smo u Afriku - Delocjac Production Muzika/Music: Minja Subota Tekst/Text: Ljubivoje Ršumović Aranžman/Arranger: Lado Leš Animacija/Animation - Delocjac Copyright © 2013 - 2017 Jaccoled C, sva prava zadržana

U fol se mund të prezantonte Për'puthen, Isli Islami habit studion: "Bora Zemani..."- Goca & Gra

18560
51
6
00:03:07
30.11.2022

Isli Islami flet për eksperiencën e deritanishme në "Dancing with the Stars". Disa dhurata pikante për vajzat në studio dhe një rrëfim i sinqertë i moderatorit të njohur, për familjen dhe profesionin. I ftuar; Isli Islami - Moderator (Konkurrent në "Dancing with the Stars") “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Kejvina Kthella flet për sherret, Einxhel dhe BBVIP, Isli Islami përlotet nga surpriza - Goca & Gra

116875
312
72
01:01:20
30.11.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Në një tango të ndjerë, me këngën "Si unë", Ledia dhe Isli Islami – Dancing With The Stars

18514
83
3
00:02:12
09.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Isli dhe Ledia, në një kontemporane – Dancing With The Stars

8338
63
2
00:02:11
16.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Ισλί | Αργυρώ Μπαρμπαρίγου

13904
423
58
00:03:48
09.12.2021

Κάντε τώρα SUBSCRIBE στο κανάλι! 👉🤍 Η παραδοσιακή συνταγή για ισλί από την Αργυρώ! 🥟Η ζύμη τους είναι βουτυρένια και τα στολίζουμε με τσιμπιδάκι .Δείτε την συνταγή και δοκιμάστε τα και σίγουρα θα εκπλαγούν όλοι με το αποτέλεσμα!😋 • Argiro Barbarigou • Ισλί Από Την Αργυρώ • Ιτσλί Συνταγή: 🤍 Συνταγές που τρώγονται! Βρες όλες τις συνταγές μου, από ένα καθημερινό φαγητό, μέχρι φανταστικές συνταγές για τραπέζι στη Νο.1 μαγειρική ιστοσελίδα! 🤍 ΑΡΓΥΡΩ ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΥ OFFICIAL LINKS Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Pinterest: 🤍 TikTok: 🤍 Papadakis Restaurant: 🤍 Papadakis Hotel: 🤍 Argiro's Recipes in English: 🤍 #argiro #isli #argirobarbarigou #Ισλι

BRAHIM ASSLI - Irghodak Rbbi Alhnna | اغنية امازيغية

14079305
58461
2775
00:09:06
23.01.2015

PROVISOUND AMAZIGH BRAHIM ASSLI - Irghodak Rbbi Alhnna اغنية امازيغية #Provisound#Tachlhit#Tamazight#brahimassli ابراهيم اسلي, امازيغي,سوسي, اغاني امازيغية,تشلحيت اغاني Bienvenue sur la chaîne Provisound Officielle! Abonnez-vous à la chaîne içi : 🤍 Abonnez-vous à la page FACEBOOK içi : 🤍 La langue amazighe, connue sous le nom de tamazight, est devenue une langue officielle en 2011. Ayant été préservée dans les enclaves amazighes, elle est parlée par environ un tiers de la population. De nombreux Imazighen parlent également l'arabe et le tamazight est enseigné dans les écoles. Le français est une langue secondaire importante et l'espagnol est largement parlé. Anglais…

Isli Islami: Jam i zhgënjyer nga ty Dalina - Dancing With The Stars

20768
63
11
00:12:09
09.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Isli Islami tregon 5 gjërat që nuk pëlqen tek Ori Nebiaj - Dua të të bëj të lumtur, 20 Qershor 2020

100371
439
00:03:43
20.06.2020

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Isli Islami flet per marredhenien e tij me Ori Nebiaj

58388
00:01:33
18.02.2020

I ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan ishte moderatori i njohur, Isli Islami. Moderatori ka mbaruar Liceun Artistik Jordan Misja, për violinçel, por muzika ka qenë pjesë e pandashme e jetës së tij. Isli është diplomuar për Marrëdhënie Publike-Komunikim. Në studio ai ka treguar detjae interesante për jetën profesionale dhe atë personale. Gjithashtu Isli ka sqaruar edhe marrëdhënien e tij me Ori Nebiaj.

'Fushatat' brenda DWTS, Isli Islami: "Megi Pojani mban vendin e parë"- Goca & Gra

2275
12
0
00:01:44
30.11.2022

Isli Islami flet për eksperiencën e deritanishme në "Dancing with the Stars". Disa dhurata pikante për vajzat në studio dhe një rrëfim i sinqertë i moderatorit të njohur, për familjen dhe profesionin. I ftuar; Isli Islami - Moderator (Konkurrent në "Dancing with the Stars") “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Isli Islami përlotet nga surpriza e nënës - Dua të të bëj të lumtur, 20 Qershor 2020

346038
2227
01:04:29
20.06.2020

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Katër finalistët e DWTS, sipas Isli Islamit!- Goca & Gra

3167
10
0
00:01:44
30.11.2022

Isli Islami flet për eksperiencën e deritanishme në "Dancing with the Stars". Disa dhurata pikante për vajzat në studio dhe një rrëfim i sinqertë i moderatorit të njohur, për familjen dhe profesionin. I ftuar; Isli Islami - Moderator (Konkurrent në "Dancing with the Stars") “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Për herë të parë, Isli surprizon partneren me një këngë - Dancing With The Stars

4007
12
3
00:01:54
23.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Dedikim për nënën dhe gjyshin, Isli Islami rrëmben pikët më të larta - DWTS

16714
62
2
00:04:38
25.11.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Super performanca e Isli Islami dhe Ledia, në një Jive... | Nata e gjashtë | Dancing With The Stars

11036
44
5
00:02:12
11.11.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Më sensualë se dy javët e para, Isli & Ledia, në një rumba… | Nata e tretë | Dancing With The Stars

15605
95
1
00:02:08
21.10.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Vlerësimi i jurisë për Isli Islami | Nata e tretë | Dancing With The Stars

9207
33
2
00:05:32
21.10.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Kenya: Protesters clash with police in Nairobi | DW News

148468
1072
636
00:05:00
20.03.2023

Protests have gripped the Kenyan capital Nairobi, with demonstrators taking to the streets over the country's cost of living crisis. Kenyan police have fired tear gas and arrested several senior opposition politicians as hundreds of people protested against President William Ruto, who has been unable to down living costs since taking power in September. Kenyans are suffering from surging prices for basic necessities and a punishing drought that has left millions hungry. The country's opposition leader has called for the protests to go ahead. Subscribe: 🤍 For more news go to: 🤍 Follow DW on social media: ►Facebook: 🤍 ►Twitter: 🤍 ►Instagram: 🤍 ►Twitch: 🤍 Für Videos in deutscher Sprache besuchen Sie: 🤍 #Kenya #Nairobi #Protests

1 HAFTADA SÜRDÜ BOŞNAK USULÜ İSLİ-KURU ET DENEMESİ

26789
357
62
00:10:13
05.04.2020

1 hafta uğraş sonucu işte sonuç arkadaşlar ilk defa yaptım ama tadı süper sandviç ve sulu yemeklerinize lezzet katmak için harika tarif :) takip etmeyi beğenip yorum yapmayı unutmayalım afiyetle kalın.

Symbyllur, në një Bachata, Isli Islami dhe Ledia – Dancing With the Stars

5647
14
2
00:02:07
23.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Vijnë me një "Salsa", Jora dhe Isli Islami – Dancing With The Stars

8726
33
4
00:02:00
02.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Isli dhe Ledia, vijnë në një Charleston – Dancing With The Stars

4294
11
2
00:02:29
23.12.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Daliborka Stojsic Minja Subota i hor Kolibri - Isli smo u Afriku - (Audio 1972) HD

40931
791
130
00:01:38
10.03.2016

Label and copyright: PGP RTS Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Composed By – Minja Subota Arr: Georgi Dimitrovski Video:

Isli, siç nuk e keni parë kurrë gjatë provave- DWTS

3835
13
0
00:01:40
24.10.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

SMOKY NEGRONİ (İSLİ NEGRONİ)

1319
45
8
00:06:11
22.10.2021

Merhabalar, Bu videoda size çok güzel bir SMOKY NEGRONİ yaptım. Ayrıca sizleri son yılların popüler ekipmanı olan TOP SMOKER ile tanıştırıyorum. Evde veya barda basit bir şekilde smoky kokteyl yapmak için mükemmel bir alet. Hem pratik hem de şov yönü çok etkili. İsli kokteyl yapanlara duyurulur😉🍸🍹🥂 SMOKY NEGRONİ 3CL CİN 2CL ROSSO VERMUT 2CL CAMPARI/ EV YAPIMI BITTER Yapımını merak ettiğiniz bir sos, şurup, kokteyl, likör veya herhangi bir ev yapımı içecek varsa bizimle paylaşın, sizin için yapalım! ~~~~~~~ Birkaç küçük dokunuş ile mükemmel Cin Tonik : 🤍 ~~~~~~~ Kokteyl Ekipmanları VOL' : 🤍 ~~~~~~~ BAHAR & YAZ MENÜSÜ : HIBISCUS MARGARITA : 🤍 COSMOPOLITAN: 🤍 VİŞNE LİKÖRÜ: 🤍 CLEAR ICE: 🤍 OLD FASHIONED: 🤍 LONG ISLAND: 🤍 RAMOS GIN FIZZ: 🤍 Ve diğer kendi reçetelerimiz ile hazırladığımız eşsiz kokteyllerimiz: 🤍 ~~~~~~~~ The Cocktail Talks'a özel mis kokulu Hindistan Cevizi, Sütlü Kahve Likörü, Mandalina, Greyfurt, Limonçello, Naneli Limonçello, Satsuma Limonçello, Lavanta, Red Heart ve Red Heart Light kızılcık likörlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere thecocktailtalks🤍gmail.com 'a mail göndererek ya da 🤍 'tan yazarak ulaşabilirsiniz! ~~~~~~~~ * Lütfen abone olmayı, videolarımızı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın. iletişim : thecocktailtalks🤍gmail.com instagram : 🤍

Isli dhe Ledia, në një pasodoble… | Nata e katërt | Dancing With The Stars

5834
35
6
00:01:42
28.10.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Vlerësimi i jurisë për Isli Islami | Nata e dytë | Dancing With The Stars

10338
46
3
00:04:40
14.10.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Yasmina - Isli D Tislit (Audio Officiel)

67315
644
39
00:04:56
15.04.2020

« 𝗔𝗺𝗲𝗸 𝗔𝘀𝗲𝗻-𝗦𝗲𝗺𝗺𝗶 » album de 14 titres inédits disponible ici : 🤍 Abonne-toi à la chaine → 🤍 Compositeur Khames Hakim 𝗥𝗲𝘁𝗿𝗼𝘂𝘃𝗲𝘇 𝘁𝗼𝘂𝘁𝗲 𝗹'𝗮𝗰𝘁𝘂𝗮𝗹𝗶𝘁𝗲́ 𝗱𝗲 𝗬𝗮𝘀𝗺𝗶𝗻𝗮 𝘀𝘂𝗿 : ▸ Facebook : 🤍 ▸ Instagram : 🤍 𝗥𝗲𝗷𝗼𝗶𝗴𝗻𝗲𝘇 𝗹𝗲 𝗹𝗮𝗯𝗲𝗹 𝗧𝗛𝗔𝗬𝗘𝗠𝗔𝗧𝗦 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 𝘀𝘂𝗿 : ▸ Facebook : 🤍 ▸ Instagram : 🤍 ▸ Youtube : 🤍 #QimetDegYexxamenNwen #Restezàlamaison #Stayathome ℗ & © 𝗧𝗼𝘂𝘀 𝗱𝗿𝗼𝗶𝘁𝘀 𝗿𝗲́𝘀𝗲𝗿𝘃𝗲́𝘀 - 𝗧𝗛𝗔𝗬𝗘𝗠𝗔𝗧𝗦 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 - 𝟮𝟬𝟮𝟬

Beatrix Ramosaj me Ori Nebiajn, Isli Islami dhe Eno Popin – Nostalgji

22254
132
12
00:19:12
07.12.2021

Beatrix Ramosaj e ftuar në emisionin “Wake Up” gjatë intervistës tregon për projektet ndërkombëtare dhe jetën profesionale. Intervista drejtohet nga Eno Popi, Isli Islamaj dhe Ori Nebiaj. Emisioni është transmetuar më 21 Shtator 2017. "Nostalgji", rubrika më e re në kanalin e Top Channel Albania e cila do ju shoqërojë çdo të martë në orën 16:00, Premierë e ku do ju risjellim ndër vite prodhime të Top Channel. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Nostalgji#TopChannel

Isli Islami dhe karriera e tij në TAR/ Pse është "zhdukur" momenalisht moderatori nga ekrani?!

2193
7
1
00:02:34
17.02.2023

- - - Në festën e organizuar të radios më të dëgjuar në Shqipëri, ka qenë i pranishëm moderatori Isli Islami, i cili një pjesë të karrierës së tij ka qenë prenaztues në këtë institucion. Isli Islami Albana Ruçi 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #tarexclusive

Isli dhe Ledia, kërcejnë një Samba... | Nata e pestë | Dancing With The Stars

7407
26
1
00:02:00
04.11.2022

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars#BoraZemani#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
isli соло рейд клана раст 達康 饼做法 6.2号機 黄海波 ремонт бампера Rampage Movie месси антология כך recuperar arquivos pc почему выпадают волосы амигуруми крючком warsaw de bruyne overall покупка авто онлайн настройка каналов Радуга ТВ celulas perc арбуз текила jsun