Gizlilik Politikası

Kişisel verilerle ilgili bu Gizlilik Politikası (bundan sonra - Gizlilik Politikası olarak anılacaktır), "amtvideo.com" internet sitesinde yer alan tüm bilgiler için geçerlidir,

amtvideo.com alan adında yer alan, Siteyi, İnternet sitesinin programlarını ve ürünlerini kullanırken Kullanıcı hakkında bilgi edinebilir.

KURALLARIN TANIMI

1.1 Bu Gizlilik Politikasında aşağıdaki terimler kullanılmaktadır:

1.1.1. "İnternet sitesinin web sitesinin yönetimi (bundan böyle sitenin Yönetimi olarak anılacaktır)" - siteyi yönetmeye yetkili, amtvideo.com adına hareket eden, kişisel verileri organize eden ve (veya) işleyen ve ayrıca belirleyen çalışanlar kişisel verilerin işlenme amaçları, kişisel verilerin bileşimi, işlenecek olanlar, kişisel verilerle gerçekleştirilen eylemler (işlemler).

1.1.2. "Kişisel veriler" - belirli veya kimliği belirlenebilir bir kişiyle (kişisel verilerin konusu) doğrudan veya dolaylı olarak ilgili her türlü bilgi.

1.1.3. "Kişisel verilerin işlenmesi" - toplama, kaydetme, sistemleştirme, biriktirme, depolama, açıklama (güncelleme, değiştirme) dahil olmak üzere, otomasyon araçları kullanılarak veya bu tür araçlar kullanılmadan gerçekleştirilen herhangi bir eylem (işlem) veya bir dizi eylem (işlem) , çıkarma, kullanma, aktarma (dağıtım, sağlama, erişim), duyarsızlaştırma, engelleme, silme, kişisel verilerin imhası.

1.1.4. "Kişisel verilerin gizliliği", İşletmeci'nin veya kişisel verilere erişim sağlayan diğer kişilerin, kişisel verilerin sahibinin rızası veya diğer yasal gerekçeler olmaksızın yayılmasını önlemek için zorunlu bir gerekliliktir.

1.1.5. "İnternet sitesinin web sitesinin kullanıcısı (bundan böyle Kullanıcı olarak anılacaktır)" - İnternet üzerinden Siteye erişimi olan ve İnternet sitesinin Sitesini kullanan kişi.

1.1.6. "Çerezler", bir web sunucusu tarafından gönderilen ve kullanıcının bilgisayarında depolanan, web istemcisinin veya web tarayıcısının ilgili sitenin sayfasını açmaya çalışırken bir HTTP isteğinde her seferinde web sunucusuna gönderdiği küçük bir veri parçasıdır.

1.1.7. "IP adresi", IP protokolü kullanılarak oluşturulmuş bir bilgisayar ağındaki bir düğümün benzersiz ağ adresidir.

GENEL HÜKÜMLER

2.1. Sitenin Kullanıcı tarafından kullanılması, bu Gizlilik Politikasının ve Kullanıcının kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin şartların kabul edilmesi anlamına gelir.

2.2. Gizlilik Politikası hükümlerine uyulmaması durumunda Kullanıcı, Siteyi kullanmayı bırakmalıdır.

2.3 Bu Gizlilik Politikası yalnızca amtvideo.com Sitesi için geçerlidir. Site, Kullanıcının Site sitesinde bulunan bağlantılara tıklayabileceği üçüncü şahıs sitelerini kontrol etmez ve bunlardan sorumlu değildir.

2.4. Site yönetimi, amtvideo.com sitesinin Kullanıcısı tarafından sağlanan kişisel verilerin doğruluğunu doğrulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASININ KONUSU

3.1. Bu Gizlilik Politikası, amtvideo.com sitesinin İdaresinin, Kullanıcının siteye kaydolurken Site Yönetiminin talebi üzerine sağladığı kişisel verilerin gizliliğini ifşa etmeme ve gizliliğinin korunmasını sağlama yükümlülüklerini belirler.

3.2. Bu Gizlilik Politikası kapsamında işlenmesine izin verilen kişisel veriler, amtvideo.com Sitesinin amtvideo.com bölümündeki kayıt formunu doldurarak Kullanıcı tarafından sağlanır ve aşağıdaki bilgileri içerir:

3.2.1. Kullanıcının soyadı, adı, soyadı;

3.2.2. Kullanıcının iletişim telefon numarası;

3.2.3. e-posta adresi (e-posta);

3.2.4. Malların teslimat adresi;

3.2.5. Kullanıcının ikamet ettiği yer.

3.3. Site, reklam birimlerinin görüntülenmesi sırasında ve istatistiksel sistem komut dosyasının ("piksel") kurulu olduğu sayfaları ziyaret ederken otomatik olarak iletilen Verileri korur:

IP adresi;

çerezlerden gelen bilgiler;

tarayıcı (veya görüntülü reklamlara erişim sağlayan başka bir program) hakkında bilgi;

erişim süresi;

reklam biriminin bulunduğu sayfanın adresi;

yönlendiren (önceki sayfanın adresi).

3.3.1. Tanımlama bilgilerinin devre dışı bırakılması, Sitenin yetki gerektiren bölümlerine erişilememesiyle sonuçlanabilir.

3.3.2. Site, ziyaretçilerinin IP adresleri hakkında istatistikler toplar. Bu bilgiler, teknik sorunları belirlemek ve çözmek, finansal ödemelerin yasallığını kontrol etmek için kullanılır.

3.4. Yukarıda belirtilmeyen diğer tüm kişisel bilgiler (satın alma geçmişi, kullanılan tarayıcılar ve işletim sistemleri vb.), maddelerde belirtilenler dışında güvenli depolamaya ve yayılmayı önlemeye tabidir. 5.2. ve 5.3. bu Gizlilik Politikasının

KİŞİSEL KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMA AMAÇLARI

4.1. Kullanıcının kişisel verileri Site Yönetimi tarafından aşağıdaki amaçlarla kullanılabilir:

4.1.1. Sipariş vermek ve (veya) uzaktan mal satışı için bir Sözleşme yapmak için Site web sitesinde kayıtlı Kullanıcının kimliği

 

Что ищут прямо сейчас на
лікар комаровський Ali logo company дядя витя Ayazini полная настройка тюнера Seray Kaya pregnancy съёмки Что дальше Paulie Malignaggi (Boxer) banco de rusia ECUADOR 明侦6 shopping jbl earphones デイノケイルス Лучшее ケプラー diy drill guide