ABC News Albania

462318308
386000
106641
01.09.2011
US

ABC NEWS, është kanali informativ 24 orë në 7 ditë të javës, që siguron mbulim konstant të lajmeve dhe akses të fuqishëm në informacionin e çdo lloji nga vendi, rajoni e bota nëpermjet një investimi të jashtëzakonshëm në teknologji dhe burime njerëzore. ABC NEWS transmeton në platformat dixhitale tokësore dhe satelitore duke mbuluar me sinjal të gjithë territorin mbarëshqiptar dhe duke mbërritur tek bashkëatdhetarët tanë në Europë. Pika jonë e fortë është informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbështetur në këtë sfidë nga pasioni i profesionistëve të provuar suksesshëm e me përvojë. Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, instagram si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Për përditësimin e lajmeve na ndiqni edhe në faqen tonë në Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al, si dhe në Instagram: https://www.instagram.com/abcnewsal/

"ABC NEWS ALBANIA" "ABC NEWS" ABC "ABC ALBANIA" NEWS "NEWS 24" "ORA NEWS" "REPORT TV" SHQIPTARJA "SYRI TV" "EDICIONI I LAJMEVE" "EDICIONI INFORMATIV" "LAJMET SOT" "LAJME SHQIP" "SHIKO TV" "SHIKO SHQIP" EMIGRANTET TV "TOP CHANNEL" "TV KLAN" "RTV KLAN" "KLAN HD" OPINION.AL "OPINION TV SHOW" "BLENDI FEVZIU" "ARTAN HOXHA" "TOP STORY" "TOP SHOW" "EDI RAMA" "LULZIM BASHA" "KANAL INFORMATIV" INFORMACIONE "LAJMET E FUNDIT" "APARTAMENTI 2XL" DUBLEX PORTOKALLI KLANIFORNIA

Видео канала
00:25:39
Edicioni i lajmeve, ora 14:00, 28 mars 2023 | ABC News Albania

Edicioni i lajmeve, ora 14:00, 28 mars 2023 | ABC News Albania

ABC News Albania
116 Просм.
28.03.2023
00:47:40
Shqiperia sot, 28 mars 2023 | ABC News Albania

Shqiperia sot, 28 mars 2023 | ABC News Albania

ABC News Albania
88 Просм.
28.03.2023
00:42:27
Tirana Live, 28 mars 2023 | ABC News Albania

Tirana Live, 28 mars 2023 | ABC News Albania

ABC News Albania
123 Просм.
28.03.2023
Назад
Что ищут прямо сейчас на
陪你 vs scammers коррупция BR Ambedkar headphone amp dac combo 진환 vereil in gold episode 1 full episode Lahore Bakra Mandi hell cleaner fnc kpop unboxing wana Camping free music fie 토종닭 guidance ライブ中 DJ No Pare